Služby

Zostavíme vám ohňostroje na mieru

Organizujete narodeniny, svadby, firemné výročie, oslavy založenia miest a obcí, kultúrne a športové akcie alebo výstavy? Nezabudnite na ohňostroj, ten nemusí byť len oslavou konca roka alebo zásadných výročí. Každý ohňostroj je neopakovateľný – robia ho odborníci podľa vašich prianí a predstáv, ktorí si na ňom dávajú záležať.

Tešíme sa z každého spokojného zákazníka, realizácia ohňostrojov je naša veľká radosť.

Koľko to stojí?

Ceny ohňostrojov sú rôzne. Záleží na ich dĺžke a druhu použitej pyrotechniky. Pozrite sa na zoznam ohňostrojov, ktorý sme rozdelili do skupín podľa ceny a dĺžky ohňostroja či samostatného odpaľovania.

OHŇOSTROJE PRE VLASTNÉ ODPÁLENIE

V prípade, že si neprajete objednať profesionálneho odpaľovača a aj tak chcete byť pre svojich blízkych, alebo na firemnom večierku originálny, doporučujeme vám predpripravené ohňostroje skladajúce sa z 16, 19, 20 a 25 ranových kompaktov v rôznej dĺžke trvania a s rôznymi svetelnými a zvukovými efektami. Stačí len, keď zapálite pochodeň a so zatajeným dychom potom už len môžete pozerať k oblohe a pozorovať svetelnú a zvukovú nádheru rôznofarebných svetlíc.

Orientačné ceny ohňostroných zostáv

  • ZOSTAVA 1 dĺžka trvania 1–2 min. 100 EUR
  • ZOSTAVA 2 dĺžka trvania 2–3 min. 150-200 EUR
  • ZOSTAVA 3 dĺžka trvania 3–5 min. 200-1000 EUR
  • PROFESIONÁLNE OHŇOSTROJE

U ohňostrojov väčšieho rozsahu je nutné využiť služieb profesionálnych odpalovačov, pretože sa jedná o manipuláciu s výrobkami vyšších tried nebezpečenstva.

Toto je opäť chvíľa, kedy môžete už len sledovať krásu rôznofarebných efektov doprevádzaných burácaním a hvízdaním vyletujúcich svetlíc rozjasňujúcich tmavú nočnú oblohu.

OHŇOSTROJE MALÉ

  • 5–10 minút od 1000 do 3000 EUR

OHŇOSTROJE STREDNÉ

  • 10–15 minut od 1600 do 10.000 EUR

OHŇOSTROJE VEĽKÉ

  • 10–20 minut nad 10.000 EUR

Všetky práva vyhradené, © 2008 - 2019 PYROSPOL SLOVAKIA, s.r.o.